Cabana Cala Blanca II

  • Wi-Fi
  • Sæsonåben udendørs pool
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Sohail-slottet ligger 7 km fra villaen, mens Mijas Golf Internacional ligger 3 km fra denne indkvartering.

Strandfaciliteter omfatter parasoller.

Der er også et tekøkken til at kokkerere dine yndlingsretter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Cabana Cala Blanca II Málaga
The View La Cala Resort Golf House - Oasis Retreat 3 Pools
pris kun for mobil

The View La Cala Resort Golf House - Oasis Retreat 3 Pools

2.2 km fra overnatningsstedet
USD 371 USD 334
pr. nat
Navigolf La Cala De Mijas, Scandinavian Style 3 Bed Townhouse By Solrentspain.
pris kun for mobil

Navigolf La Cala De Mijas, Scandinavian Style 3 Bed Townhouse By Solrentspain.

8.6
Fremragende 10 anmeldelser
2.5 km fra overnatningsstedet
USD 353 USD 318
pr. nat
Chalet Calamijas Holidays
pris kun for mobil

Chalet Calamijas Holidays

6.2
Behagelig 14 anmeldelser
2.7 km fra overnatningsstedet
USD 274 USD 247
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Fritid

    • Sæsonåben udendørs pool
    • Strandparasoller
    • Solseng
    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Havemøbler

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 20:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Licensnr.VFT/MA/73967
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Cabana Cala Blanca II?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Cabana Cala Blanca II.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Cabana Cala Blanca II?
      Gæster i Cabana Cala Blanca II skal tjekke ind senest 20:00 og tjekke ud senest 11:00.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Cabana Cala Blanca II Málaga

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk